Poznaj Mnie

Na co dzień pracuję z osobami, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi, nerwicami, lękami, nawracającymi problemami zdrowotnymi nie znajdującymi podłoża medycznego oraz osobami odczuwającymi dyskomfort w życiu codziennym. Pracuję z treściami podświadomymi, które mają wpływ na odczuwany komfort życia.
Celem pracy z Klientem jest pełna integracja, na poziomie emocjonalnym, mentalnym oraz duchowym. Pracuję w ujęciu holistycznym, gdzie ciało i umysł są ze sobą połączone. Uważam, że wpływ na życie każdej osoby mają historie rodowe, traumy, przekonania, doświadczenia okołoporodowe oraz transpersonalny wymiar istnienia.
Bardzo bliski jest mi temat kryzysu transformacyjnego, zwanym kryzysem psycho-duchowym, który często nie jest rozpoznawany przy kontakcie z psychoterapeutą lub psychiatrą. Kryzys psychoduchowy może stanowić punkt zwrotny i szansę na głębokie przewartościowanie, rozwój osobisty i odnalezienie nowego sensu życia.
Wierzę w to, że w istnieje w człowieku naturalna tendencja do duchowej satysfakcji, która bardzo często nie jest rozpoznana. Jung podkreślał, że pominięcie lub stłumienie tej potrzeby może prowadzić do poważnych neuropsychicznych problemów. W pracy z Klientem czerpię z dokonań m.in. Junga, Groffa, Assagiolego i tradycji Wschodu.

    Umów się na spotkanie

    Gotowy na transformację? Umów się na pierwsze spotkanie i odkryj siłę odnowy w swoim życiu. Razem przepracujemy wszelkie trudności.