Life Coaching

Czym jest Life Coaching?

Spotkanie coachingowe ukierunkowane jest na wspieraniu Klienta w odkrywaniu własnego potencjału i kreatywności. Proces coachingowy może prowadzić do głębokiej przemiany na wielu płaszczyznach życia, na którą Klient pracuje sam.

Postawę Klienta cechuje zaangażowanie i chęć wprowadzenia zmian, które opierają się na pracy własnej. Klient jest odpowiedzialny za ostateczny wynik coachingu. Jedną z kluczowych korzyści jest opracowanie skutecznej strategii i planu działania.

Dla kogo?​

Chcesz dokonać zmiany

Czujesz, że chcesz wprowadzić zmianę w swoim życiu, ale nie wiesz jak się za nią zabrać i od czego zacząć. Czujesz się zagubiony w możliwościach i własnych pragnieniach.

Zmiana nawyków

Chciałbyś zmienić powtarzające się wzorce myślowe, które na ten moment z jakiegoś powodu Cię ograniczają. Chcesz doświadczać harmonii w życiu.

Brakuje Ci motywacji

Nie wiesz jak zacząć działać i jak się do tego zabrać. Rzeczywistość Cię przytłacza i wydaje Ci się, że już nie ruszysz z miejsca, a wiesz, że chcesz.

Potrzebujesz planu

Wiesz czego chcesz, ale potrzebny Ci plan działania i wsparcie, aby poukładać myśli, cele i założenia. Chciałbyś przyjrzeć się temu, co będzie dla Ciebie najlepsze.

Pragniesz poprawy relacji

Chciałbyś przyjrzeć się relacjom i zobaczyć co Tobą powoduje w konkretnych sytuacjach. Chcesz zrozumieć dynamikę relacji, identyfikować wyzwania i budować satysfakcjonujące więzi.

  Metodologia pracy

  1. Ustalenie celów Razem z Klientem określamy cele, na których Klient chciałby skupić swoje działania. Wizja przyszłości i jasne sformułowanie celów pomaga Klientowi zdefiniować, czego naprawdę chce. Poznanie celów jest kluczowe.
  2. Aktualna sytuacja Pomagam Klientowi spojrzeć na obecną sytuację, zidentyfikować przeszkody, ograniczenia i negatywne wzorce myślowe. Razem analizujemy, co działa dobrze, a co wymaga zmiany. Praca własna odbywa się pomiędzy sesjami.
  3. Plan działania Wspieram Klienta w opracowaniu konkretnych kroków i strategii działania, które będą prowadzić go do osiągnięcia wyznaczonych celów. Wspólnie tworzymy plan działania, uwzględniając etapy, terminy i środki.
  4. Analiza efektów Monitoruję postępy Klienta, pomagam w śledzeniu wyników i dokonuję niezbędnych dostosowań. Wspieram Klienta w utrzymaniu motywacji do pokonywania przeszkód i tworzenia nowych nawyków.

   Twoje korzyści

   Umów się na spotkanie​

   Gotowy na transformację? Umów się na pierwsze spotkanie i odkryj siłę odnowy w swoim życiu. Razem przepracujemy wszelkie trudności.

   Nasza przestrzeń