Terapia Oddechem

Czym jest Sesja Oddechowa?

Technika terapeutyczna polega na wykorzystaniu świadomego oddechu, odpowiednio dobranej muzyki oraz pracy z ciałem. Efektem jest trwała zmiana i poprawa jakości życia uczestnika sesji. Sesje oddechowe dedykowane są dla par, osób indywidualnych, dzieci oraz młodzieży.

Terapia oddechem przynosi wiele korzyści, takich jak redukcja stresu, uwolnienie emocji, zwiększenie świadomości ciała, poprawa samopoczucia i rozwój osobisty. Odkryj moc oddechu i doświadcz głębokiego odprężenia oraz transformacji na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Dla kogo?​

Cierpisz na fobię

Pojawiają się u Ciebie nawracające fobie, ataki paniki bądź inne stany napięcia emocjonalnego, z którymi nie dajesz sobie rady. Żyjesz w ciągłym napięciu i stresie.

Przeżyłeś traumę

W Twoim życiu przydarzyło się coś, z czym do tej pory sobie nie poradziłeś i na tym tle posiadasz trudności w codziennym życiu, relacjach, pracy oraz kontakcie ze sobą.

Jesteś po psychoterapii

Do tej pory korzystałeś z różnych warsztatów i metod pracy terapeutycznej, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Obserwujesz nawracające stany emocjonalne i problemy.

Chcesz poznać siebie

Nurtuje Cię odpowiedź na pytanie “Kim jestem?” Wiesz, że jest coś więcej niż tylko Ty i nie potrafisz tego uchwycić. Jesteś zainteresowany rozwojem duchowym i kroczysz ścieżką samopoznania.

Jesteś przygnębiony

Na co dzień nic Cię nie cieszy, nie masz poczucia sensu życia i nie wiesz co robić. Uważasz, że nie masz powodu, aby tak się czuć i nie rozumiesz swojego stanu.

  Metodologia pracy

  1. Wywiad wstępny Zaczynam od wywiadu. Określasz, co Cię sprowadza na sesję, jakie są Twoje cele i problemy. Pierwsze spotkanie poprzedzone jest wypełnieniem kwestionariusza, który omawiamy podczas wizyty połączonej z sesją oddechową.
  2. Sesja oddechowa Podczas spotkania wyjaśniam w jaki sposób oddychać i co może się wydarzyć. Omawiam czego możesz doświadczać w ciele, emocjach i umyśle. Proces oddechowy trwa około godziny, a całe spotkanie dwie.
  3. Technika oddechowa Wykorzystywana metoda oddechowa powoduje intensywnie dotleniane organizmu, co zmienia stan świadomości. W trakcie sesji treści nieświadome docierają do świadomości, co wprowadza trwałą zmianę w życiu uczestnika sesji.
  4. Praca własna Łączę sesje oddechowe z technikami coachingowymi oraz elementami pracy własnej Klienta, która wykonywana jest pomiędzy spotkaniami. Celem tego typu podejścia jest zaangażowanie i wzrost samoświadomości.

   Twoje korzyści

   Umów się na spotkanie​

   Zadbaj o swój stan psychiczny. Zapisz się na spotkanie terapeutyczne i otrzymaj wsparcie, którego potrzebujesz.

   Nasza przestrzeń